Policyjna blokada staranowana przez busa z Polski. Kierowca pijany.

Gasmoto - portal motoryzacyjny

Policyjna blokada staranowana przez busa z Polski. Kierowca pijany.

Włoska policja otrzymała zgłoszenie o Renault Master, które w bardzo niebezpieczny sposób poruszało się po autostradzie. Istniało duże podejrzenie, że kierowca pojazdu znajduje się pod wpływem alkoholu. Policja ustawiła więc na trasie blokadę, by w ten sposób zatrzymać “busa” do kontroli.

Opisywane zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę, na autostradzie A36. Policyjna Skoda Octavia ustawiła się na pasie ruchu, blokując tunel między miejscowościami Solbiate oraz Mozzate. Renault nie zamierzało się jednak zatrzymywać, uderzając w lewą stronę radiowozu..

Jak podają lokalne media, trzy osoby zostały ranne, w tym dwóch policjantów. Na szczęście obrażenia nie były poważne, lecz mężczyźni musieli trafić do szpitala. Ponadto potwierdziło się, że kierowca Renault Master był pod wpływem alkoholu. Za swoje zdarzenie odpowie on więc przed sądem.

Jeśli chodzi o samo Renault Master, to najprawdopodobniej pochodziło ono z polskiej firmy transportowej. Pojazd miał przy tym zabudowę do transportu długodystansowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *